Menu
Your Cart

Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesinin tasarımı, içeriği (her türlü bilgi, belge, beyanlar), görselleri ve indirilebilir belgelerin telif hakkı Bereket Tarım'a aittir ve tüm hakları saklıdır. 

Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, Bereket Tarım sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu, hem bu koşullara hem de site ile ilgili bütün yasal mevzuata uyacağınızı kabul etmiş sayılıyorsunuz. 

Bereket Tarım işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir. 

Web sitesindeki bilgi ve içeriği, size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki verilmedikçe, sadece kişisel kullanım için ziyaret etme, görüntüleme ve bu sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu, kişisel kullanım amaçları dışında başkaca herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. Bereket Tarım aksi bir durum veya kullanımda, tarafınıza her türlü hukuki ve cezai takibat yapmaya yetkili olduklarını peşinen kabul etmektesiniz.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.